Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze - CHAT

14. 3. 2012

 V případě, že by jste rádi Váš příspěvek adresovali tak, aby se k němu mohli vyjadřovat další vlastníci, použijte tento odkaz. Neslušné a arogantní příspěvky budou smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 31. 1. 2022 23:10)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Prosba o kontakt

(Marie Švarcová, 10. 5. 2021 17:02)

Dobrý den,

moc bych Vás chtěla touto cestou požádat, zda by nebyl někdo tak hodný a neposlal mi kontakt, klidně e-mail nebo telefonní číslo na pana Romana Vorla. O jeho číslo jsem přišla a potřebuji s ním vyřešit otázku parcely. Děkuji a s přáním krásného zbytku týdne se loučí
Marie Švarcová.

Dostavba Univerzity Karlovi

(Občan Jinonic, 2. 11. 2018 16:16)

Jako občan Jinonic bych rád upozornil na dostavbu univerity a možnosti Vašich omezení po dobu stavby či dokonce po dostavbě - nevím zda jste o této stavbě dostatečně informováni.
Chtěl bych Vás jenom upozornit, aby jste se více začali zajímat o plánovaných změnách, které se vice či méně přímo dotýkají obyvatel Vašeho SVJ a měli ještě možnost zasáhnout.

Blood Pressing : Blood require chart

(Acelliskefsvok, 12. 10. 2018 9:34)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-yvelines/

Arrive at Your Blood Burden Checked

(Acelliskefsvok, 27. 9. 2018 23:54)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cuanto-cuesta-el-cialis-en-farmacias-del-ahorro/

Anti-graffiti nátěry + odstraňování graffiti

(BR Systems, 6. 5. 2013 13:11)

Dobrý den,rádi bychom Vás informovali o možnosti vyzkoušet odstranění graffiti nebo ukázku účinku antigraffiti nátěru zdarma. Pro firmy, svj a větší společnosti nabízíme možnost vyzkoušet našich služeb zdarma a v případě zájmu o naše služby, se domluvit na zakázce a individuální ceně. Tímto způsobem bychom rádi o této možnosti informovali i Vaši společnost.Rádi Vám poskytneme veškeré poradenství, fotodokumentaci naši práce i cenovou kalkulaci zdarma. V případě zájmu nás kontaktujte na tento email nebo telefonicky 702 552 105. Pokud nebudete mít zájem, budeme moc rádi i za odpověď s důvodem, abychom svoji nabídku zlepšili.S přáním hezkého dne BR Systems Jan Blížkovskýweb: www.brsystems.webmium.com

email: brsystems@seznam.cz

tel: 702 552 105


Revize

(Tschorn, 10. 4. 2013 14:31)

2. a 4. 4. 2013 proběhla povinná revize spalinové cesty (ta nás čeká každý rok). V květnu 2013 plánujeme provozní revizi plynových rozvodů (každé 3 roky), plynař musí také navštívit všechny byty se zavedeným plynem a kouknout na kotel (sporák). Počítejme tedy s podobnou dvouvečerní akcí, jako když přišel kominík.

Chodník

(Tschorn, 17. 7. 2012 10:52)

Podle posledních informací fy. Elpo si na opravu chodníku počkáme do září, protože stavba Jinonické vyhlídky má zpoždění a k definitivnímu uložení 1kV kabelu dojde až před kolaudací. Práce budeme kontrolovat.

Radlická radiála

(Tschorn, 19. 6. 2012 21:04)

Dnes, 19. 6. 2012, se v jinonické sokolovně konala schůze místních občanů ke stavbě Radlické radiály, fakticky dálničního přivaděče na Plzeň. Stavba, projektovaná jako částečně zahloubená čtyřproudová komunikace dálničního typu, má začít v letech 2013-2014 a trvat několik let. Občanské sdružení Butovice-Prokopské údolí vypracovalo několik změn projektu a ty se snaží podpořit peticí.
Plzeňská dálnice bude protažena pod sídlištěm Botanika přes zámeček a dále v ose dnešní Radlické směrem na Dívčí hrady (projekt na http://mestskyokruh.info/rubrika/radlicka-radiala/). Stávající projekt počítá se dvěma mimoúrovňovými křižovatkami, které podle na schůzi přítomného dopravního inženýra v rozporu se současnými trendy přivedou do Jinonic další automobilovou dopravu.
Stavba na několik let poznamená život všech obyvatel našeho domu, ale je schválená a nedá se s ní nic dělat. Po jejím dokončení bude provoz omezovat především obyvatele vyšších pater, které před hlukem neochrání dům Jinonická vyhlídka (v něm se bytové jednotky orientované na jihovýchod prodávají jako ateliéry, protože kvůli budoucímu hluku nesplňují hygienické požadavky kladené na byty).
Petice žádá změny projektu v tom smyslu, aby po dokončení stavby nedošlo k zvýšení dopravní zátěže ve staré zástavbě (tím je myšlena i ta naše :-) a nadměrnému zamoření Jinonic hlukem a exhalacemi. Podpisové archy jsou na nástěnkách v přízemí našeho domu spolu s textem petice; omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

Robert Tschorn

Pokus o diskuzi

(Martin F, 19. 6. 2012 15:37)

toto je text o diskuzi

 

 
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 25707
Měsíc: 167
Den: 3